Tartalomjegyzék F1 Challenge by Birkuc 1978-2008 - The Birkuc Supermod (TBS)
hivatalos fórum

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nincs hiba, csak kérdezni akarok valamit
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 160, 161, 162  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> JAVASLATOK, HIBÁK, HÍREK ÉS VÁRHATÓ MEGJELENÉSEK
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Zsoldos
mezei user

HozzászólásElküldve: 2014.04.08. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali!
Probléma lépet fel néhány új pályánál, nem töltötte be ezért 3dSimEd-del kicsomagoltam, majd a kapott output fájlból csináltam neki SCN-t. De amikor betöltődik a pálya akkor először a boxba rak, de utána azonnal áttesz a valahova pálya alá. Versenyen már a rajtrácsra, de a boxba nem lehet bemenni, mert felakad az autó, olyan mintha vége lenne a pályának, egy láthatatlan fal van, a materialt is kicseréltem, de az se segített. Én erre gyanakszok, hogy ezzel lehet a baj.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2014.03.19. 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt a beállítást talán itt megleled:
http://f1c.birkuc.hu/f1c/forum/viewtopic.php?t=47

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Julien
mezei user

HozzászólásElküldve: 2014.03.16. 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nemrég az F1C gondolt egyet, és törölte a PLR fájlból a beállításaimat (grafika, irányítás, hangok stb.), plusz az összes rekordomat. Minden visszaállt alaphelyzetbe.... Azóta pedig, ha kiesek a versenyből, automatikusan kidob a "futam vége" képernyőre és lepörgeti a versenyt. Én ezt nem akarom! Korbban ha el is füstöltem, tovább nézhettem a versenyt, most viszont el kell szenvednem, hogy Schumacher ha a 14. helyen áll hátsó szárny nélkül és rossz gumikon, akkor is felugrik az első helyre és fél perccel nyer, mert a játék csak lepörgeti a futamot, függetlenül addig, hogy a szimulációban addig mi történt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2013.11.23. 20:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha a főmappába átrakod a Telemetry mappát akkor ingame is jó lesz szerintem

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
prof080
mezei user

HozzászólásElküldve: 2013.11.23. 10:50    Hozzászólás témája: Telemtry Hozzászólás az előzmény idézésével

A telemetry gomb inaktív ingame, de külön a mappából indított exe fut tökéletesen. melyik autóknál működik az adatrögzítés? 1996-2007-1994-1988 nem működik az fix. esetleg van olyan autó/évad ahol megy a telemetry?

Javaslat: fellelhető a neten egy nagyobb F1C mod. 32 giga 1950-napjainkig. de az olaszok csinálják.

http://valpaso75.altervista.org/index.html

a kérdésem/javaslatom az, hogy betudnád e az ő filejaikat is importálni a supermododba? Very Happy
Vissza az elejére
user01
mezei user

HozzászólásElküldve: 2013.10.29. 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv újra!

Újból ide is írok pár sort, talán van még 1 kosza lélek rajtam kívül.

Valaki még aki él és tud mozogni, foglalkozik esetleg 1 ici picit az F1 Challenge-vel ? Szeretnék 1-2 új sisak festést, de nem ilyen piros, zöld kék, matt festésre gondolok hanem rétegekre. Konkréten az eredeti sisak változata érdekel. Pár helyen már a neten láttam, hogy megcsinálgattátok, de nem ehhez a játékhoz, tudom tudom régi stb.
De ez engem nem érdekel, nekem erre lenne szükségem. 2013 sezonból értendő, így felesleg megkérdezni melyikek. Teljesen egyértelmű.
Ha régen foglalkoztál vele akkor legalább tanácsot tudsz adni...
Köszi.

Mielőtt hasonló helyzet lépne fel, ez a válaszom:
Nagyon szeretem ha linkel valaki 1 embert, hogy Ő ért hozzá, de az vagy inaktív, vagy azt írja bocsi sok a dolgom közbe semmit nem csinál Most 5 perc megbeszélés nem fér bele ? Ha meg "erősen" dolgom van, akkor a 7 napból 1szer beleférhet, semmi sem lehetetlen csak akarni kell.
( Jó lenne ha napok kérdése lenne ez az egész, de ahogy elnézem a fórumot kevés esély rá. Mindegy 1 próbát megért.)
Vissza az elejére
user01
mezei user

HozzászólásElküldve: 2013.09.27. 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Megkérdezem it tis, h hátra valaki erre téved és tud segíteni.
Itt egy kép:
KÉP

Nos ha ezt a képet megnézitek, akkor azt a táblát látjátok, ami zölden villog. ( Jelen esetben )
Nos ezt szeretném betenni a játékba, e nem tudom mit és hol kell keresni. Kérem segítsetek (kicsit fontos lenne )

Valamit még 1 kérdésem is lenne, a módban, (játékban) benne van a SC -autó. Lehet vele körözgetni, de csak második fokozatban 157Km/h sebességgel megy maximum. Tuti, hogy van benne 3. 4. 5. sebesség is, de sehogy nem tudom be állítani.
Ha nincsen, rendben oké. De akkor is nem lehetne megoldani, hogy gyorsabban mennyen 200-210 Km/h sebességgel ? Hm... ?
Írj, köszi!
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 17:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

1 év alatt reméljük magától is rájött Very Happy

Vissza az elejére
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2013.09.03. 15:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

smiley-peti írta:
Sziasztok!

1 adott pályán lehet valahogy lassítani az AI-kat?Hockenheim-ben jó köröket futok,de nem tudom utolérni őket... Confused

A menüben a szabályoknál az ellenfelek erősségét lejjebb veszed.
Wink

[img]http://[/img]
Best F1 BL
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
driver256
mezei user

HozzászólásElküldve: 2013.08.08. 12:25    Hozzászólás témája: HungaroTracks Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

A kérdésem az lenne, hogy a HungaroTracks pályacsomagot és a hozzá tartozó javítást le lehet-e tölteni valahonnan, mert a Gp-Hungary-n megtalálható link nem működik.
Vissza az elejére
smiley-peti
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.09.07. 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

1 adott pályán lehet valahogy lassítani az AI-kat?Hockenheim-ben jó köröket futok,de nem tudom utolérni őket... Confused
Vissza az elejére
pepecs98
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.09.02. 12:17    Hozzászólás témája: Új mod Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Az a kérdésem,hogy fog-e valamikor megjelenni vagy tervezik e,hogy csinálnak egy modot 1950-tól 2012-ig? Mert nekem az az ötletem,hogy kellene egy ilyet csinálni. Embarassed
Vissza az elejére
smiley-peti
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.06.17. 18:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

hogy lehet megoldani,hogy halljam az Ambient hangokat a játékban?Nem hallok semmit...
Vissza az elejére
Zlatan
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2012.06.01. 16:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsaB írta:
Zlatan írta:
Nincs valakinek egy működő 2011-es Silverstone-ja, mert amit én letöltöttem az kiborít, mert nem működik...
nekem a 2010es de már az új vonalvezetésű van amit birkuc csinált.

közben megoldódott, az SMT trükkös filtere zavart be
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.06.01. 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zlatan írta:
Nincs valakinek egy működő 2011-es Silverstone-ja, mert amit én letöltöttem az kiborít, mert nem működik...
nekem a 2010es de már az új vonalvezetésű van amit birkuc csinált.

Best F1 BL
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zlatan
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2012.06.01. 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zlatan
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2012.04.23. 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc a 2014-ben debütáló Sochi-t honnan tudnám letölteni, mert a gphungary-s link nem működik.
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.04.23. 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
van 1 tippem de igen bonyolult és az eredmény sem garantált

érdekel , egy próbát megér szerintem Laughing

Best F1 BL
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2012.04.23. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

van 1 tippem de igen bonyolult és az eredmény sem garantált

Vissza az elejére
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.04.23. 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
gondolom változó időjárást beállítani a szervernek, bár emlékeim szerint a fix naposnál is szokott emelkedni egy keveset közben
valami hasonló, mert ugye a szervernek fix 20 fok a levegő hőmérséklet és 27 fokig emelkedik a pálya hőmérséklete, na erre lennék kíváncsi hogy be lehet e állítani úgy mint sima játékban hogy a pálya akár 40 akárhány fokig is felmelegszik és a levegő is a pályára jellemző hőmérsékletig melegszik ezt szeretném Multiban beállítani ha lehetséges.

Best F1 BL
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> JAVASLATOK, HIBÁK, HÍREK ÉS VÁRHATÓ MEGJELENÉSEK Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, ... 160, 161, 162  Következő
2 / 162 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.