Tartalomjegyzék F1 Challenge by Birkuc 1978-2008 - The Birkuc Supermod (TBS)
hivatalos fórum

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Nincs hiba, csak kérdezni akarok valamit
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 160, 161, 162  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> JAVASLATOK, HIBÁK, HÍREK ÉS VÁRHATÓ MEGJELENÉSEK
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2012.04.23. 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

gondolom változó időjárást beállítani a szervernek, bár emlékeim szerint a fix naposnál is szokott emelkedni egy keveset közben

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.04.23. 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc a játékban hogy lehet azt belőni hogy a Multiplayer módban az aszfalt és a környezet hőmérséklete a valósághoz hasonlóan emelkedjen ? mint pl a sima verseny vagy vb módban.

[img]http://[/img]
Best F1 BL
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2012.04.15. 07:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

egyszerű DOS Smile

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Zlatan
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2012.04.14. 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc, azt szeretném kérdezni, hogy az F1 TBS-be hogyan csináltad azokat a Windows kötegfájlokat, melyekkel a Drivers fájlok cserélgethetőek? Le tudnád írni a menetét, ha nem bonyolult? Köszi!
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na teljesen jól működik a játék most a 2. telepítésre azonban lenne pár apró kérdésem.
1. Mi okozhatja ezt a problémát ? egy fekete négyzet van az autó körül minden külső kamera nézetben egyedül az orkúp és a cockpit nézetben nem látszik:
http://imagerz.com/QFdDX1QMAwM

2. a kijelző miért nem mutatja a sérüléseket, időkülönbségeket, hőmérsékleteket ?

3. Ha a "F1 Challenge LITE" mappájába berakom az iConfig mappát az abban található dolgok működnek ebben is ?

4. Melyik fájl határozza meg az autók közös fizikáját ?

Best F1 BL
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jacques Villeneuve írta:
CsaB írta:
http://www.gphungary.hu/letoltes/F1_GA_2011

Birkuc ezt a modot hogy lehetne bepaszírozni a játékodba ? a TBSbe? mert elméletileg ez egy kiegészítő csomag az alap játékhoz és a TBS is az ha jól rémlik, mindent sikerült megoldanom a pályákat is látná egyetlen bibi amikor a pálya betölt kidob a játék exe hibával. Tudsz rá megoldást ?

Szia Csab!

Az alap 99-02-es Ch-ra rakod fel és felül írod amire írja, uttána simán indul. Kipróbáltam nálam müxik.

köszönöm igen próbáltam azt is de az újabbik változat beállítás szempontjából jobban tetszik, professzionálisabb

Birkuc írta:
a LITE al is meglehet próbálni

köszönöm B azt is próbáltam de valamiért a setupokat nem tölti be a váltó vonala egy egyenes és mínuszba mutat, nem lehet sebességbe tenni, különben ha azt meg tudnám javítani akkor jó is lenne

Best F1 BL
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a LITE al is meglehet próbálni

Vissza az elejére
Jacques Villeneuve
BFL Kisvilágbajnok

HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 19:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsaB írta:

Birkuc ezt a modot hogy lehetne bepaszírozni a játékodba ? a TBSbe? mert elméletileg ez egy kiegészítő csomag az alap játékhoz és a TBS is az ha jól rémlik, mindent sikerült megoldanom a pályákat is látná egyetlen bibi amikor a pálya betölt kidob a játék exe hibával. Tudsz rá megoldást ?

Szia Csab!

Az alap 99-02-es Ch-ra rakod fel és felül írod amire írja, uttána simán indul. Kipróbáltam nálam müxik.
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 17:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
talán akkor az eredeti EXE vel kéne próbálkozni

ami mit is jelent ? kell egy eredeti exe nekem és azt beraknom ? vagy ..
Abból a verzióból amiből neked van a 2006-2010 abból van Lite kiadás ? vagy kiadásod ?

Best F1 BL
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 16:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

talán akkor az eredeti EXE vel kéne próbálkozni

Vissza az elejére
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.04.09. 16:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Best F1 BL
Vissza az elejére
Ricse0970
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.04.07. 05:36    Hozzászólás témája: Szeretném a segítségetek kérni Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretném a segítségeteket kérni, mert sajnos adódott egy kis problémám...
Letöltöttem az f1 1978-2008-ig játékot de amikor az 1984-es szezonnal akartam játszani egyszerűen visszadobott a Windows-ba és kiírta, hogy csak 99-02-es idényben tudok játszani...
Szóval, vagy valamit be kellene állítanom, vagy nem az a progi jött le amit szerettem volna...
Nagy Mansell hívő vagyok, és nagyon örülnék, ha tudnátok segíteni... tényleg nagyon szeretném kipróbálni....
Az idény kezdetén kiválasztható ugyan 84, de az első pályát már be sem tölti...
Egyúttal még had kérdezzem meg, hogy régebbi versenyek nem lesznek készítve, vagy esetleg nem elérhetők valahol? Szóval a küllős Bugattira stb. ilyenekre gondolok...
Ha esetleg van gondoljatok rám legyetek oly arkangyalok!
Előre is köszönöm mindenkinek aki segíteni tud!

Végül, de nem utolsó sorban: Kellemes Húsvéti ünnepeket Mindenkinek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
smiley-peti
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.03.03. 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

lenne 3 nagyon fontos kérdésem,kérlek segítsetek!

1.az F1 Seven nevű játékkal játszom mostanság,és a helyzet a következő:a 75-ös szezont tolom.A Ferrarinál Lauda autója nagyon lassú,míg csapattársáé(Regazzoni)nagyon klassz,ott van mindig elől.Próbáltam mindent,nem sikerült.Aztán átírtam Lauda nevét a .veh fájlban Andrettiéra,és utána simán ott volt elől a versenyen!

Mi lehet a baj?Ilyennel eddig nem találkoztam...

2.hasonló a szitu John Watson-nal.Csak ő nem lassan kocsikázza végig a futamot,hanem a rajt után kb 5km/h-val megy a pályán...minden szezonban ez van vele(1974-1979).Aztán a ő nevét is átírtam,és a probléma megoldódott.

3.Chris Amon,aki egyik szezonban sem tud kijönni a garázsából időmérőn...

mit tegyek?Tudom,ez egy kicsit sok,de tudom,hogy Ti tudtok segíteni! Wink

előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Zlatan
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2012.02.08. 21:16    Hozzászólás témája: Re: Silverstone Hozzászólás az előzmény idézésével

K-Roy írta:
nekem 2007es modban Reanultal nagyon akad a silverstone palya (uj vonalvezetes) , mit tegyek hogy megszabaduljak ettől a kellemetlenségtől

BIRKUC 2006-2010 FINAL

ha a 2011-es Silvertsone-ra gondolsz, az eléggé eszi a vasat:) vedd lejjebb a grafikát
K-Roy
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.02.08. 20:56    Hozzászólás témája: Silverstone Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem 2007es modban Reanultal nagyon akad a silverstone palya (uj vonalvezetes) , mit tegyek hogy megszabaduljak ettől a kellemetlenségtől

BIRKUC 2006-2010 FINAL

---Zlatan, köszönöm a választ, megprobalom

A hozzászólás legutóbb K-Roy által 2012.02.09. 19:57-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
CsaB
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2012.01.20. 12:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc lenne egy olyan kérdésem hogy a törésmodellben be lehet azt állítani valahogy hogy az autók egy X%-ig egymásba érhetnek ?

A másik amin még töröm a fejem az pedig az lenne hogy az autók fizikájában lehet e korrigálni azt hogy amikor hátulról valaki hozzáér az előtte haladóhoz az ne veszítse el szinte azonnal az autó a tapadását, azaz meg lehessen fogni az autót, mert jelenleg ugye ha valaki valaki picit meglöki az előtte haladót akkor az azonnal szinte elveszti az autó felett az uralmát és kipördül. Persze a kanyaríven ez teljesen normális azt nem mondom mármint ez a viselkedése az autónak csak itt túl drasztikus mert azért kanyarban is meg lehet fogni az autót ha valaki ügyes de most jelenleg ez nem lehetséges.

Best F1 BL
Vissza az elejére
455
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.01.09. 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még lenne egy nagyon fontos kérdésem,talán ez a legfontosabb!Lekonvertáltam több kocsit is F1C-re,rf-ből és valamiért mindegyik autónál ez a hiba jön elő: http://noob.hu/2012/01/09/GRAB_000.BMP
http://noob.hu/2012/01/09/GRAB_001.BMP
Hogy tudnám ezt a jelenséget kiküszöbölni,mivel nagyon idegesítő!Előre is köszönöm a választ!
Vissza az elejére
455
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.01.09. 18:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értem,megpróbálom remélem sikerül.Még lenne két kérdésem,az egyik,hogy megtudnád csinálni ezt az aiw-ot,mivel nem megy,hiába másoltam át rfactorból,az aiw neve hockenheimring,de nem az csak arra lett építve!Íme a link: http://www.mediafire.com/?xrpc76bdw9c9wdz
A másik kérdésem meg,hogy tudnék működő ledeket tenni a kormányokra,mivel rajta vannak de nem villog!Köszi!
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2012.01.09. 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ha kibontod a MAS fájlt akkor a modeleket (MTS fájlok) rendezd méret szerint és próbáld meg hogy a legnagyobbakat (melyek nem fontosak tehát pl úttest...) törlöd az SCN -ből

másik: az eredeti pályákhoz képest tényleg max a vonalvezetés egyezik meg, az pedig kevés a kompatibilitáshoz

Vissza az elejére
455
mezei user

HozzászólásElküldve: 2012.01.08. 22:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

használni lehet őket,csak senki se használja Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> JAVASLATOK, HIBÁK, HÍREK ÉS VÁRHATÓ MEGJELENÉSEK Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4 ... 160, 161, 162  Következő
3 / 162 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.