Tartalomjegyzék F1 Challenge by Birkuc 1978-2008 - The Birkuc Supermod (TBS)
hivatalos fórum

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

F1
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 178, 179, 180, 181  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> EGYÉB
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Ki nyer vasárnap?
Vettel
25%
 25%  [ 4 ]
Button
12%
 12%  [ 2 ]
Webber
6%
 6%  [ 1 ]
Alonso
12%
 12%  [ 2 ]
Hamilton
12%
 12%  [ 2 ]
Rosberg
12%
 12%  [ 2 ]
más
18%
 18%  [ 3 ]
Összes szavazat : 16

Szerző Üzenet
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.12. 18:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gyerekek, itt Massa és Hamilton is hibás volt... egész versenyen.. mind2 elszállt magától.. bár hamilton, eddig sem volt egy szerény gyerek! enNyiiii!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.10.12. 18:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

meg az is vicc hogy a Ferrari boxban röhögtek a sikeres torpedó után, ők is nagyon jól tudják hogy zsebben a bírók, de hiába hozzák össze Massa VB címét, mindenki tudni fogja hogy csalás, a Ferrarisok meg töröljék ki vele a seggüket nemfog érni semmit sem

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
AudiO
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.10.12. 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez egy gyökér: http://www.nemzetisport.hu/cikk.php?cikk=203438
(bár bulvár szagú a cikk, mert máshol nem irnak ilyet...)

nem mellesleg össze lehetne válogatni videókból legalább 100 ilyen elfékezős kanyart, amiért Lewis kapott egy áthajtásost. 10 éve nézem az f1et, de ilyenért büntetést még nem nagyon láttam(konkrétan egyre sem emlékszem).

bourdais esetnél is egyértelműen massa volt a hibás, de csórikát büntették meg. vicc ami itt folyik egy pár hónapja... Confused

annak meg inkább örülhetnétek h van egy ilyen pilóta a forma1ben, aki valóban versenyzik, nem csak kocsikázik mint a többiek.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.12. 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
sokak szerint Hamilton a legnagyobb rosszfiú a mezőnyben, de van valaki aki sztem nála is nagyobb geciláda:

Felipe Massa írta:
Hamilton csata kemény volt, de fair. Az áthajtásos büntetés tönkretette a versenyemet.

fair hogy 4 kerékkel elhagyod a pályát hogy oldalról megtorpedózd a VB riválist aki már megelőzött? ilyen piszkos húzást utoljára Schumachertől láttam utoljára, az alma nem esett messze...nagyszerű tanítvány

Felipe Massa írta:
A Bourdais incidensről csak annyit mondanék, hogy már kanyarodtam, amikor megpörgetett.

Hamilton se 100as, de ez beteg...

Hamilton is elmebajos gyökér.. Nézd meg csak hogyan vezet...Bahrain Smile Montreal... ahhoz észkombájnnak kell lenni. Glockot leszorítja 230-nál vizes fűre ami nem egészen biztonságos... Hát aztán.. meg a mai. Sajnálom, hogy Räikkönen nem fordult rá Smile Kár Mad Confused Confused Sad Sad
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.10.12. 15:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sokak szerint Hamilton a legnagyobb rosszfiú a mezőnyben, de van valaki aki sztem nála is nagyobb geciláda:

Felipe Massa írta:
Hamilton csata kemény volt, de fair. Az áthajtásos büntetés tönkretette a versenyemet.

fair hogy 4 kerékkel elhagyod a pályát hogy oldalról megtorpedózd a VB riválist aki már megelőzött? ilyen piszkos húzást utoljára Schumachertől láttam utoljára, az alma nem esett messze...nagyszerű tanítvány

Felipe Massa írta:
A Bourdais incidensről csak annyit mondanék, hogy már kanyarodtam, amikor megpörgetett.

Hamilton se 100as, de ez beteg...

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
feco666
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.03. 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
nekem 75től 2008ig megvan az összes de a feltöltésem sajna kurva lassu

Postán esetleg megoldható, ha feltöltenni nem tudod.
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.10.03. 07:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nekem 75től 2008ig megvan az összes de a feltöltésem sajna kurva lassu

Vissza az elejére
feco666
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.02. 13:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet hogy rossz helyre irok de elöre is bocs. Az FIA Official review sorozatból keresnék pár évadot. 1983, 1984, 1985, 1987, 2002.
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.09.27. 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az még hagyján de a valóságban is lesz mit, sok részére panaszkodnak a pilóták

Vissza az elejére
SCHUMAhajder
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.09.26. 15:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
AudiO
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.09.26. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

itt is: http://livetv.ru/en/webplayer/swf/5774/

lesz mit átalakitaniuk a szingapuri pályát f1cre készitőknek, mert teljesen más a pálya, mint ami kijött a játékhoz.
Vissza az elejére
SCHUMAhajder
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.09.26. 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.soccer-live.pl/ITVF1/f1player.php
2. szabade megy 15:30 óta és másfél óra
naon fasza
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Gabesz27
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.09.26. 13:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó lenne az eső, de anélkül sem lenne rossz.... DDD
SCHUMAhajder
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.09.17. 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.vezess.hu/forma1/egy_kor_ejszaki_palyan/15698/

jó vidi:D
Vissza az elejére
SCHUMAhajder
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.09.14. 00:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az idő mérön nem jött össze Vettel 1. XD
Vissza az elejére
zsák
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.09.13. 07:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kimivel az elen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.09.13. 06:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsák írta:
Szerintetek ki nyeri az időmérőt és a futam?

Ferrari kettős győzelem DDD DDD
Vissza az elejére
zsák
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.09.12. 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintetek ki nyeri az időmérőt és a futam?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.09.12. 19:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Palik_Lacika írta:
Idézet:
Pénteken Monzában a Ferrari hivatalosan bejelentette, hogy 2010 végéig szerződést hosszabbított Kimi Räikkönennel. A finn világbajnok eredeti szerződése 2009 végén járt volna le.

„A Ferrari bejelenti, hogy meghosszabbítja a Kimi Räikkönennel kötött megállapodását 2010 végéig. Ennélfogva a Scuderia Ferrari pilótakettőse változatlan marad a következő két szezonban." - áll a csapat közleményében.

Felipe Massa szerződését már tavaly év végén meghosszabbították 2010 végéig.

Mindez a Fernando Alonsóval kapcsolatos találgatások végére is pontot tesz egy időre - illetve úgy tűnik, hogy Alonso a Renault, a BMW-Sauber, esetleg a Honda között választhat a következő évekre.
Hát birkuc, a jóslastod miszerint Alonso elöbb vagy utóbb Ferraris lesz, füstbe ment terv lett.

De azért hihetetlen, hogy a média micsoda baromságokat kitalál.. nem??:S
Vissza az elejére
Alfonso
aki csak szeretne ligatag lenni

HozzászólásElküldve: 2008.09.12. 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idézet:
Pénteken Monzában a Ferrari hivatalosan bejelentette, hogy 2010 végéig szerződést hosszabbított Kimi Räikkönennel. A finn világbajnok eredeti szerződése 2009 végén járt volna le.

„A Ferrari bejelenti, hogy meghosszabbítja a Kimi Räikkönennel kötött megállapodását 2010 végéig. Ennélfogva a Scuderia Ferrari pilótakettőse változatlan marad a következő két szezonban." - áll a csapat közleményében.

Felipe Massa szerződését már tavaly év végén meghosszabbították 2010 végéig.

Mindez a Fernando Alonsóval kapcsolatos találgatások végére is pontot tesz egy időre - illetve úgy tűnik, hogy Alonso a Renault, a BMW-Sauber, esetleg a Honda között választhat a következő évekre.
Hát birkuc, a jóslastod miszerint Alonso elöbb vagy utóbb Ferraris lesz, füstbe ment terv lett.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> EGYÉB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... 178, 179, 180, 181  Következő
179 / 181 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.