Tartalomjegyzék F1 Challenge by Birkuc 1978-2008 - The Birkuc Supermod (TBS)
hivatalos fórum

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

F1
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 179, 180, 181  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> EGYÉB
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Ki nyer vasárnap?
Vettel
25%
 25%  [ 4 ]
Button
12%
 12%  [ 2 ]
Webber
6%
 6%  [ 1 ]
Alonso
12%
 12%  [ 2 ]
Hamilton
12%
 12%  [ 2 ]
Rosberg
12%
 12%  [ 2 ]
más
18%
 18%  [ 3 ]
Összes szavazat : 16

Szerző Üzenet
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.09.02. 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krisztián írta:
AudiO írta:
http://f1hirek.hu/hir/Lelottek_a_kacsat__nem_valtozik_a_belga_palya_vonalvezetese_200809020904

Olvastam, és örülök neki!

Ez a Bőrni micsoda baromságokat talál ki Smile DDD DDD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Krisztián
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.09.02. 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AudiO írta:
http://f1hirek.hu/hir/Lelottek_a_kacsat__nem_valtozik_a_belga_palya_vonalvezetese_200809020904

Olvastam, és örülök neki!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
AudiO
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.09.02. 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Krisztián
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.09.01. 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
el akarják baszni az egyik legjobb pályát:

http://www.formula.hu/f1/ujra-atepithetik-a-belga-palyat-c22372.html

Jaj ne már... Az a legjobb része a pályának... Inkább az Eau Rouge után kéne a Phuon felé vezetni őket... Sőőőt, így egy jó kis visszaforítót is ki lehetne alakítani, olyat mint a La Source.

Amúgy nekem megvan a véleményem a formula.huról:igaz hírként hoznak le minden pletykát...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.09.01. 08:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

el akarják baszni az egyik legjobb pályát:

http://www.formula.hu/f1/ujra-atepithetik-a-belga-palyat-c22372.html

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
SCHUMAhajder
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.08.17. 11:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én gondoltam, hogy tudol menni rajta. :taps
Reméllem a szingapuri azért széleseb lesz, mert az igaz hogy előzni a Monacon nehéz hogy ne törj össze föleg a lekörözésnél.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.08.17. 08:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SCHUMAhajder írta:
Hát igen Monaco az nekem is érdekes volt, de már vágom a pályát!
Ha a monacot nagy tudod akor atöbbi az már nem annyira vészes.
Amúgy Monacot úgy gyakoroltam hogy autómata váltó nélkül+törés a maradég segítségre már nem emlékszem mert általába vátogatom Smile
Szinte mindán pálya megy a Valencia az nem a legjobb magas kerékvető és fel akadok mint mások ha roszul veszem akanyart. A valénak még agrafiján van mit buherálni mert fehét falak uncsi. tudom ez majd afutam után lesz javítva! Laughing A szingapúri pályát már várom a játékokra.
1 hét és jön az eggyik várva várt futam. Very Happy

Nekem Monaco túl lassú :S A többi pálya jobban tetszik, az sokkal pörgősebb ;D Nem azt mondom, h nem tudok rajta menni, csak azt, hogy nehéz pálya Smile
Vissza az elejére
SCHUMAhajder
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.08.16. 23:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát igen Monaco az nekem is érdekes volt, de már vágom a pályát!
Ha a monacot nagy tudod akor atöbbi az már nem annyira vészes.
Amúgy Monacot úgy gyakoroltam hogy autómata váltó nélkül+törés a maradég segítségre már nem emlékszem mert általába vátogatom :)
Szinte mindán pálya megy a Valencia az nem a legjobb magas kerékvető és fel akadok mint mások ha roszul veszem akanyart. A valénak még agrafiján van mit buherálni mert fehét falak uncsi. tudom ez majd afutam után lesz javítva! :lol: A szingapúri pályát már várom a játékokra.
1 hét és jön az eggyik várva várt futam. :D
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.08.16. 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

galman írta:
Szerencsére Monzát és Spa-t nem veszik ki.A legjobbak Very Happy

Úgy vok vele h Monacot kivehetik Very Happy Az úgy se túl izgi :S Csak 1 tudáspróba! Nem is kicsi xD
Vissza az elejére
galman
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.08.16. 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerencsére Monzát és Spa-t nem veszik ki.A legjobbak Very Happy
Vissza az elejére
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.08.16. 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
Donington helyzete jelenleg elég kilátástalan, miközben Silverstoneban gőzerővel folyik a modernizáció, egyes források szerint nem lesz semmiféle költözés az angol futamot illetően, adná az ég, cos Silverstone is my favourite circuit, and the home of the Formula one

Sztem Silverstone a legkönnyebb pálya 2008-ban Very Happy De ne vegyék ki :S Nagyon jó, gyors pálya! IMÁDOM: D Legnehezebb egyértelműen (nekem) Monaco :s

Összes pályát bírom nagyon, jól is megy rajtuk, azonban a Monaconagyon nem jön be Very Happy A szűk hely miatt nehéz az autót sérülés-mentesen tartani + még gyors is legyél, ja és sajna keveset gyakoroltam rajta..
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.08.16. 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Donington helyzete jelenleg elég kilátástalan, miközben Silverstoneban gőzerővel folyik a modernizáció, egyes források szerint nem lesz semmiféle költözés az angol futamot illetően, adná az ég, cos Silverstone is my favourite circuit, and the home of the Formula one

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.08.16. 09:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a 70es 80as évek valóban elég gépigényesek, ha gyenge a géped ott nem nagyon tudsz mit tenni sajnos, de a 90es évek és 2000es évek többsége sztem gyenge gépen is elmegy viszonylag normálisan

Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.08.15. 16:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szerintem csak év vége felé várható

Vissza az elejére
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.08.15. 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

OFF

Azt szeretném kérdezni az idénnyel kapcsolatban, hogy a szingapúri pálya mikor készült el? -ha egyátalán már kész-

1ébként az F1-gyel kapcsolatban: Nem értem mi van a Ferrarisokkal, borzalmasan mennek Sad Remélem idény végén nyernek xD
ON
Vissza az elejére
solyii
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.07.26. 20:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a honda is a bmw tölnézte ki a szarvas agancsok révén
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.07.26. 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem pont olyan mint a Honda sasszárnya

Vissza az elejére
sanyi
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.07.26. 13:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
McLaren felteszi még a cápauszonyt hozzá meg az anno általuk feltalált felső szarvakat amit elsőként a BMW vett át, és kész is a batmobil.

Kíváncsi vok hogy a Honda féle nyuszifület használják e majd a McLarennél.
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.07.26. 08:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

McLaren felteszi még a cápauszonyt hozzá meg az anno általuk feltalált felső szarvakat amit elsőként a BMW vett át, és kész is a batmobil.

Vissza az elejére
sanyi
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.07.25. 21:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SCHUMAhajder írta:
Ezek az autókegyre jobban hasonlítanak egymásra.
http://www.vezess.hu/forma1/mclaren_hondat_masolja/15067/
http://galeria.vezess.hu/2/17751/01

És hamarosan mi is ezekkel mehetünk szimulátorban már nagyon várom Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> EGYÉB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 179, 180, 181  Következő
180 / 181 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.