Tartalomjegyzék F1 Challenge by Birkuc 1978-2008 - The Birkuc Supermod (TBS)
hivatalos fórum

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

F1 Challenge - más modok
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> EGYÉB
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Gabesz27
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.06.11. 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akartam ezen az oldalon ilyet kérdezni, de ha már van ilyen topic.....

Szóval tavaly rengeteg 2007-es mod-ot kipróbáltam, de az RFT-t nem ! Shocked

Valaki tudna pár szót mondani, hogy milyen ???
Idea
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kretyo
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.06.07. 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi a segítséget! most már majdnem jó, csak 3 pálya müködik de nekem az elég.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.06.05. 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

állitsd a box animációkat alacsonyra, talán ennyi elég lesz

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
kretyo
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.06.05. 12:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

letöltöttem egy modot f1c-hez, méghozzá a Renault clio V6 trophy-t. Kiválasztom a kocsit és a pályát majd betölteném, de kidob a windowsba.
eszerint lett feltelepítve és mégis...

1. Unpack the rar file(s) to your F1C installation folder.
2. Start the game and:
- Create a new player!!
- Turn the Pitcrew details to LOW, when you don't do this you get CTD's when loading a not default F1C track.
3. Select a car and enjoy Razz

a második pontban lévö nem teljesen egyértelmü nekem, ha valaki tudna segíteni azt megköszönném!
Vissza az elejére
alexander1993
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.05.26. 15:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Válaszolna valaki?!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
alexander1993
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.05.04. 21:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha van akkor honnan lehet letölteni ChampCar 2006 vagy 2007 modot F1 Challengre? Ha lehet önálló formában.
Előre is köszönöm.
Vissza az elejére
hibiti
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.04.21. 09:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kösz szépen, megvan...
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.04.20. 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

soha nem hallottam róla Surprised

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
radzeer
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.04.19. 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Birkuc!

Ha van kedvem hozzá, nagyon jókat szoktam játszani F1C-vel (persze csak a saját szintemen... Rolling Eyes ), de igazából nem a Te mod-oddal... Amivel én játszom, egy 2007-es mod (valami olyasmi, hogy "Formula One 2007 By Darth Jedyk & Kitus" ), eredetileg spanyol nyelven találtam, persze magyarítást hozzáraktam. Very Happy Szóval érdekelne, hogy találkoztál-e ezzel a mod-dal, és ha igen, kíváncsi lennék a véleményedre! Nekem az valahogy sokkal jobban tetszik (képben, hangban egyaránt).

Valászodat előre is köszönöm!
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.04.16. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.gphungary.hu/cikkek.php?cikkid=4452

Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.04.16. 19:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

http://www.gphungary.hu/cikkek.php?cikkid=4452

Vissza az elejére
hibiti
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.04.16. 16:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hello
érdekelne, hogy pontosan honnan lehet letölteni a 2008-as modod...
rettentően érdekelne... előre is köszi!
Vissza az elejére
Atesz
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.03.01. 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

AZ lenne jó, ha 71-ig meglennének, mert a 70-es évek fantasztikus és az F1-Seven tényleg práatlan a maga nemében!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Sagro
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.02.19. 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az jó lenne, szeretem a régi f1-et!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Joci
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2007.10.29. 18:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az jó Very Happy [/b]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2007.10.28. 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

énmeg kaptam egy fülest hogy már szinte kész a 78-79 season, és a 76-77,80 is készül, valamint a 89-92 is elkészülhet 3 hónapon belül

Vissza az elejére
Dódi
mezei user

HozzászólásElküldve: 2007.10.27. 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én már kipróbáltam a 74-75-ös modot!! sőt, régebben szinte csak azzal toltam. valami zseniális!!! egyszerűen ki kell próbálni!
ezt az a crew nevű csoport csinálta, akik többek közt a GT Legends-et is (nem f1 c, de egy nagyon tuti szimulátor, már játszottam vele, azt is csak ajánlani tudom! Very Happy ).

ja, és én még játszottam a v8 supercars moddal, ami kicsit durva Laughing, és most vadul keresem a champ caros modot, meg hallotam, h van nascaros mod is.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
cappyman
mezei user

HozzászólásElküldve: 2007.10.23. 21:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Oké!

Én nem próbáltam még, előbb megkérdeztem tőled Wink
Igen, a mérete jó nagy lett.
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2007.10.23. 21:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kipróbáltad azt a modot? úgy emlékszem fizikailag nem jó. de a fő ok az volt hogy oltári nagy a mérete sajnos.

Vissza az elejére
cappyman
mezei user

HozzászólásElküldve: 2007.10.23. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!

Ezt már a múltkor kérdezni akartam... Találtam '74 és '75-ös modot itt:
http://www.racesimulations.com/F1C/F1SEVEN/downloads/779.html
Direkt nem kapott helyet a csomagodban? Vagy van valami konkrét oka?
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> EGYÉB Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3 ... , 16, 17, 18  Következő
17 / 18 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.