Tartalomjegyzék F1 Challenge by Birkuc 1978-2008 - The Birkuc Supermod (TBS)
hivatalos fórum

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kérdezz a BFL ligáról! (kérdések és válaszok, mást ne!)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> BFL csatlakozás + Birkuc ligák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2011.07.24. 11:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor te is legyél itt 16 és 19 óra között

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
driftking9508
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.07.24. 07:44    Hozzászólás témája: Jelentkezés Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali. Szeretnék jelentkezni a ligába.

hopp 1.13.157 Teszt Francián elsőre alapsettel Very Happy
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2011.07.23. 18:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor legyél majd itt a fórumon

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
stelist021
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.07.23. 18:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Birkuc írta:
holnap 16 és 19 óra között ráérsz?

igen
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2011.07.23. 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

holnap 16 és 19 óra között ráérsz?

Vissza az elejére
stelist021
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.07.23. 18:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdv!Én is jelentkezem az erőpróbára.Köszi!
szilagyifsorin@yahoo.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2011.07.09. 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

eleve próbáltam mindig figyelni hogy ilyen téren se szenvedjen hátrányt senki, azokat a segédleteket nem tiltottam amelyeket a vezérlő nagyban befolyásolhat, max az átszokás tellik több időbe

Vissza az elejére
Jacques Villeneuve
BFL Kisvilágbajnok

HozzászólásElküldve: 2011.07.07. 21:22    Hozzászólás témája: Re: billentyüzet Hozzászólás az előzmény idézésével

K-Roy írta:
billentyüzeteseknek van esélye a birkuc ligában?, mivel nincs stabilitás segitség

Persze hogy van,én is billel megyek.
Pipko
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.07.07. 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sztem simán van.Aki tud billel az tud..
Nézd meg a PGL-be Szabó Zsoltit...
K-Roy
mezei user

HozzászólásElküldve: 2011.07.07. 17:01    Hozzászólás témája: billentyüzet Hozzászólás az előzmény idézésével

billentyüzeteseknek van esélye a birkuc ligában?, mivel nincs stabilitás segitség
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2011.07.06. 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

megint:

Birkuc írta:
még az új VB-szisztéma bevezetése előtt, lenne egy átvezető szezon, amely tökéletesen kerekítené a futamszámlálót, mivel ez egy 12 versenyből álló rapid VB lenne, de tekinthetjük gála VB -nek is, mivel a szezonzárója a már sokat emlegetett 500. BFL futam lenne, kb 4 évvel a liga elkezdése után...arra gondoltam hogy a lehető leglegendásabb, a modban szereplő 12 legnagyobb múltú pálya, ahol az F1 történetében a legtöbb versenyt rendezték, egyedül Zandvoort maradna ki és így a 13. helyezett Barcelona is befér, a sorrend pedig a megtartott nagydíjszám emelkedően, tehát Barcelona lenne a szezonnyitó, a GP rekorder Monza pedig a szezonzáró, ha minden igaz egy ilyen versenynaptár jönne ki belőle:

Barcelona
Suzuka
Hungaroring
Imola
Interlagos
Hockenheim
Montreal
Nurburgring
Spa
Silverstone
Monaco
Monza

Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2011.06.16. 20:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

most olyat teszek, amire a fórum illetve a liga közel 4 éves történetében talán még soha nem került sor, idézek a liga zárt fórumából (hátha páraknak épp ez hozza meg a kedvét):

Birkuc írta:
visszatérve a versenynaptárhoz, megpróbáltam összeállítani egy béta tervezetet, a Modern a páratlan míg a Classic a páros VB -ken lépne életbe, a 13 fix pálya sorrendje a valós, ám már idei vagyis 2011es sorrendet jelentené, tehát Melbourne lenne a szezonnyitó és Interlagos a szezonzáró, azt hiszem mindkettő méltán meg is érdemli ezt a titulust, az már bonyolultabb kérdés volt hogy hova és hogyan helyezzem a fix pályákat és hova illesszem a Modern/Classic csomagot, ezért mondom bétának hátha még nem feltétlenül végleges, ellenben lehet hogy már a köv VBn be is izzítjuk az új rendszert, mivel a 27 az páratlan így értelemszerűen a Modern lenne akkor előbb, és így aztán egyrészt jobban oda kell majd figyelni hogy pontosan melyik futam is következik, továbbá a Classic VBkre alaposan felidézni a régi pályákat, hisz ott 6 olyan pálya is akad amelyik nem rendszeres résztvevője a jelenlegi rendszernek, igaz a Modern esetében is 4 ez a szám ráadásul azok talán még kevésbé ismerősek, továbbá ha jól rémlik eddig a bónusz futamok mindig úgy voltak hogy VB 10. állomása volt az utolsó (jelenleg ugye az egyetlen), és attól visszafele haladva volt a többi, ezt most is így állítottam össze tehát a VB 4.-10. állomása lehet a bónusz futamok intervalluma, ami azt jelenti hogy fix lenne a szezonnyitó hármas (Melbourne, Sepang, Shanghai), illetve a teljes 3. hét (Barcelona, Monaco, Montreal, Silverstone, Nurburgring) és 4. hét (Hungaroring, Spa, Monza, Suzuka, Interlagos), az 1. hét záró duója pedig a Modern (Fuji, Valencia) és Classic (Sakhir, Indianapolis) így nézne ki, a 2. hét pedig a Modern (Singapore, Abu Dhabi, Korea, India, Austin) és Classic (Istanbul, Imola, Magny-Cours, A1 ring, Hockenheim) lenne, Sakhir ugye egyelőre marad a 2010 -es kiadvány de még az év folyamán valamikor várhatóan a korábbi változatra cserélődik, míg a már szintén említett Silverstone -nál a szívem a régi az eszem meg az új felé húz, utóbbi ráadásul idén megint módosul, méghozzá a szektorok eltolásával, a 3. -al fog kezdődni...akárhogy is, az új menetrendszer mindenképp feldobja és vonzóbbá teheti majd a ligát, és akkor íme a jelenlegi tervezet:

Modern:
Melbourne
Sepang
Shanghai
Fuji
Valencia
Singapore
Abu Dhabi
Korea
India
Austin
Barcelona
Monaco
Montreal
Silverstone
Nurburgring
Hungaroring
Spa
Monza
Suzuka
Interlagos

Classic:
Melbourne
Sepang
Shanghai
Sakhir
Indianapolis
Istanbul
Imola
Magny-Cours
A1 ring
Hockenheim
Barcelona
Monaco
Montreal
Silverstone
Nurburgring
Hungaroring
Spa
Monza
Suzuka
Interlagos

Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2011.04.17. 20:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

vszinű szombaton

Vissza az elejére
lpropp
mezei user

HozzászólásElküldve: 2011.04.17. 19:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali, mikor lesz legközelebb erőpróba?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Jacques Villeneuve
BFL Kisvilágbajnok

HozzászólásElküldve: 2011.03.18. 17:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tamas írta:
Csá, ne kívánj ilyeneket, elgyepálom az összes versenyzőt Very HappyVery HappyVery Happy

Very Happy Very Happy Very Happy
Pipko
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.03.18. 17:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szorítok (Y)
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tamas
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.03.18. 17:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csá, ne kívánj ilyeneket, elgyepálom az összes versenyzőt Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Pipko
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.03.18. 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Cső Tamás...
Sok sikert Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Jacques Villeneuve
BFL Kisvilágbajnok

HozzászólásElküldve: 2011.03.18. 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tamas írta:
akkor.
szivbillentyu@hotmail.hu

Így már jó.
Tamas
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2011.03.18. 17:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

akkor.
szivbillentyu@hotmail.hu
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> BFL csatlakozás + Birkuc ligák Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
2 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.