Tartalomjegyzék F1 Challenge by Birkuc 1978-2008 - The Birkuc Supermod (TBS)
hivatalos fórum

Gy.I.K.Gy.I.K.   KeresésKeresés   TaglistaTaglista   CsoportokCsoportok   RegisztrációRegisztráció 
 ProfilProfil   Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned   BelépésBelépés 

Kérdezz a BFL ligáról! (kérdések és válaszok, mást ne!)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő

Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> BFL csatlakozás + Birkuc ligák
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bagiminator
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.12.23. 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol lehet jelentkezni az erőprobára?
Ha megirnad nekem e-mailban a következő címre megköszönném: baginorbi@freemail.hu
Előre is köszönöm
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.11.29. 14:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ja hogy ma szombat van DDD

izé...hát...

mondjuk 16 órakor csinálok egy szervert, majd előtte beírom a jelszót a chat topikba

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.11.21. 18:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem olvasgass bele a CHAT topikba és minden kérdésedre választ kapsz

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
andreas27
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.11.21. 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!
Hol, akarom mondani melyik szerveren?
Hogy tudok felmenni, milyen jelszó kell oda?
Bocs a sok kérdésért!
Űdv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.11.21. 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sztem holnap 14:30 kor

Vissza az elejére
andreas27
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.11.21. 16:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Az lenne a kérdésem, hogy mikor lesz Erőpróba, szeretnék rá jelentkezni.
Üdv : Andreas
Vissza az elejére
istvan93
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.11.18. 22:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jp torold a formulapista.lapunk.hu s cimet es ird be leci ezt:http://platinumliga.lapunk.hu/
Krisztián
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.11.05. 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoBoRulZ írta:
azt se tuom hol keressem Confused

mit? itt a fórum olvadd el a Kiemelt fvelirattal ellátott témákat a BFL csatlakozás részben
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
BoBoRulZ
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.11.05. 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt se tuom hol keressem Confused
Krisztián
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.11.05. 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BoBoRulZ írta:
hol lehet csatlakozni a ligaba? Very Happy

tudsz olvasni? akkor olvass el MINDENT ami a BFL csatlakozás részbe le van írva!
Vissza az elejére
BoBoRulZ
BFL Ligaversenyző

HozzászólásElküldve: 2008.11.05. 16:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hol lehet csatlakozni a ligaba? Very Happy
paragulisz
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.11.01. 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mert most készíti a jobb változatár pesta Very Happy
Ha lesz F1-es film akkor az hamiltonról fog szólni at 1.évben ,újoncként egyből a legjobb pilóta mellé ültették ,bele a mély vízbe és majdnem vb lett,de egy filmnek kell lennie második résznek is ezért nem nyerte meg az első vébéjét hogy maradjon izgalom a 2. részre is itt új ellenfelek vártak rá és kínkeservesen megnyerte a legszorosabb vb-t a sors pedig megfogja írni a 3.-ik részt is!!! hamilton az alap most a F1-ben és hiába kételkednek övés lesz a jövő új kihívókkal (vettel,kubica,alonso) F1 THE BEST SPORT IN THE WORLD!!!
Vissza az elejére
istvan93
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.10.31. 18:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hallod birkuc mert nem lehet sehonnan letolteni a gold ot mindenhol errort ir
istvan93
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.10.30. 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

leci ragd mar be ezt a ligat
http://formulapista.lapunk.hu
Steveyboy
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.20. 07:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Két ligát írjatok be lécci:

www.birkucgold.lapunk.hu
www.championf1liga.lapunk.hu
Vissza az elejére
kR1sS
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.17. 17:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Krisztián írta:
GeGe007 írta:
solyii írta:
a http://f1birkucliga09.mindenkilapja.hu/ ligának én lettem az uj vezetője még fejlesztés alatt ál a honlap de netöröljétek a ligák sorábol

szia,

csak egy dolog (vagyis kettő), megnéztem a honlapot. Mindjárt az elején ott van, hogy

"A liga vezetőt váltott az újj vezető Solyii ezért salynálatos módon ujra indul" - 1. új 2. sajnálatos

Ezek a legfontosabbak.

Plusz:ujra indul helyett újraindul.

Na akkor a mostan háttérrel próbáljátok elolvasni xDD
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Krisztián
BFL VB dobogós

HozzászólásElküldve: 2008.10.17. 16:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

GeGe007 írta:
solyii írta:
a http://f1birkucliga09.mindenkilapja.hu/ ligának én lettem az uj vezetője még fejlesztés alatt ál a honlap de netöröljétek a ligák sorábol

szia,

csak egy dolog (vagyis kettő), megnéztem a honlapot. Mindjárt az elején ott van, hogy

"A liga vezetőt váltott az újj vezető Solyii ezért salynálatos módon ujra indul" - 1. új 2. sajnálatos

Ezek a legfontosabbak.

Plusz:ujra indul helyett újraindul.
Vissza az elejére
GeGe007
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.17. 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

solyii írta:

szia,

Ezek a legfontosabbak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kukuc96
mezei user

HozzászólásElküldve: 2008.10.17. 12:23    Hozzászólás témája: Re: segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

Autofék nélkül nincs kormányom
kösz a sedítséget ezt megpróbálom.

kR1sS írta:
kukuc96 írta:
Nem tudom ti hogy tudtok 1:15,000 alatt menni Magny-Cours ban
még kipörgésgálóval sem. Tudnátok segíteni?
Kipörgésgétló nélkü amúgy is csak pörgök.
légyszi. Rolling Eyes

1. Állítsd kicsit az első fékre a fékegyensúlyt, így rövidebb féktávot tudsz venni, azonban a gumi jobban kopik.
2. Gyakorolj sokat...
3. Úgy menj, hogy minden kanyart épp hogy bevegyél.. (kerékvetőtől kerékvetőig)
4. Próbálj jó configot szerezni, azt betölteni.
5. ez kérdés lesz: Automata fékkel mész, vagy anélkül? Van kormányod?Very Happy

Kipörgés gátlót pedig érzéssel kell kezelni, és ha igazán gyors akarsz lenni nagyon jó reakció idő kell hozzá, ehhez a belső kamerát ajánlom Smile
Vissza az elejére
Birkuc
JP Montoya (GOD)

HozzászólásElküldve: 2008.10.13. 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez a szombat sztem már általános marad ami az erőpróbát illeti, hétvégén úgy sincs BFL futam

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Hozzászólás a témához    Tartalomjegyzék -> BFL csatlakozás + Birkuc ligák Időzóna: (GMT +1 óra)
Ugrás a köv. oldalra: Előző  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Következő
5 / 7 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.